KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13546344

nr 1354 6344

Johan Ahlbäck

(1895-1973), Sverige

Blandteknik, Neapel. Signerad, daterad -55,49x62 cm

Johan Ahlbäck, svensk målare född 1895, död 1973.

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2020
kl 19:29:56

17/10 08:49:30 1      Vinnande bud

Johan Ahlbäck

Läs mer om Johan Ahlbäck